Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 108А

Про фонд

Головне завдання фонду «НОВІ ЛІДЕРИ» - зростити здорову спортивну націю разом.

Ми - команда, що втілює мрії

Кожна дитина заслуговує на можливості для розвитку та самореалізації, а тим паче, коли вона про це мріє. Ми віримо: дитячі мрії важливо втілювати в життя, і ми невпинно працюємо над цим!

Щодня понад тисячі дітей прокидаються з думкою, що ж буде далі, куди їх закине життєвий шлях? Не всі вони мають доступ до якісної спортивної діяльності. Благодійний фонд «НОВІ ЛІДЕРИ» з 2021 року має намір надавати дітям з шкіл-інтернатів, дітям з малозабезпечених сімей, дітям з дитячих будинків якісні спортивні тренування з різних видів спорту, в тому числі і олімпійських, змогу виступати на змаганнях, як на місцевому, так і на міжнародному рівнях, а також фізичну та моральну реабілітацію у зв’язку зі спортивною діяльністю. 
 

Чому ми це робимо

Уявіть собі українську мрію. 42 мільйони українських прагнень та бажань. Що станеться, коли вони всі будуть втілені в життя? Які визначні відкриття, досягнення, твори мистецтва будуть зроблені?

Аби наблизити це майбутнє, вже сьогодні ми допомагаємо українським дітям відкривати свій потенціал та втілювати мрії в життя. Наша робота йде в трьох напрямках: спорт, наука та освіта. Спільними зусиллями ми створюємо можливості для соціального, емоційного та фізичного розвитку.
 

Разом досягнемо неможливого

Надзвичайне поруч, варто лише звернути  на нього увагу. Кожен наш проект створює маленьке диво в історії залучених до нього дітей. Але це нелегка справа,в якій трапляються злети та поразки, труднощі і здобутки. Аби збільшувати ці здобутки, потрібна ваша допомога. Час діяти! Щоби наші спортсмени славили край і країну, їм потрібно створювати бодай більш-менш конкурентні умови для тренувань…

Члени команди

Ми працюємо заради того, щоб виростити здорову сильну націю та дати можливість дітям стати професійними спортсменами світового рівня.

Лазоренко Дмитро Миколайович

Лазоренко Дмитро Миколайович

Дитячий тренер
Детальніше
Чоботар Олексадр

Чоботар Олексадр

Дитячий тренер
Детальніше

Опікунська рада

Опікунська Рада підтримує діяльність та системно допомагає фонду.

Скрипа Крістина Титусівна

Скрипа Крістина Титусівна

Засновник фонду. Співзасновник спортивного клубу «Leader Sport Family». Юрисконсульт РомтісБуд.
Детальніше
Присняк Геннадій Михайлович

Присняк Геннадій Михайлович

Виконавчий директор фонду. Підприємець, інвестор. Співзасновник компанії «Youngpig». CEO спортивного клубу «Leader Sport Family»
Детальніше