Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 108А

Танасійчук Кристина Георгіївна

Волонтер, спортивний тренер.

Люблю щиро посміхатися та створювати гарний настрій. З дитинства полюбляю шити, тому і професію обрала за фахом, модельєр-конструктор. Вже більше 15 років  виготовляємо дитячі сукні, тому знаю як зробити дівчаток щасливими та знайти до них підхід.

Ще однією невід'ємною частиною мого життя є спорт. Полюбляла його з дитинства та приймала участь в шкільних змаганнях. Мої перемоги та шкільні рекорди дуже мене надихали на великий спорт.

Помітивши мої здібності, мене запросили на легку атлетику, де я незабаром почала здобувати перемоги в чемпіонатах області, а через деякий час вже стала призеркою України та потрапила в збірну команду України. Мені довіряли проводити тренування, вивозити свою команду на змагання, а також бути суддею на змаганнях будучи ще підлітком.

Я завжди викладалась по повній, займалась регулярно та дуже багато, тому що я любила це, я жила спортом, спорт був для мене понад усе. Ми були команда, ми були друзі, ми були сім'я, а тренер став для нас другим батьком. Так в мене заклалась велика цікавість та жага до різних видів спорту. Деякі з них викладаю вже роками, при цьому віддаю себе на повну, адже й сама отримаю від цього шалене задоволення, коли бачу результат.

Маю також невеликий досвід роботи з дітьми, з ними завжди весело та цікаво працювати, та спостерігати їх щирі емоції.